•  

    Müşteri Hizmetleri

    (+90) 554 558 96 18

  •  

    Çalışma Saatleri

    Hergün 09.00 - 18.00

Pursaklar Bilgisayar Yedek Parça

Teknik ekibimiz yerinde müdahale ile sorunlarınızı çözmektedir.

Tüm marka ve model laptop tamiri ATK Laptop servisinde garantili ve sorunsuz olarak yapılmaktadır. Kırık ya da arızalı Lcd ekranlar, anakart ve ekran kartı tamirleri, tüm laptop yedek parçaları, klavye, batarya, adaptör ve diğer tüm notebook laptop ve netbook tamir ve yedek parçaları ATK Bilgisayar.

Bilgisayar sektörü okadar hızlı gelişmekte'ki göz açıp kapayıncaya kadar teknolojisi degişiyor. Neredeyse hergun yeni teknoloji ve donanıma sahip notebook, laptop, netbook, tablet üretilmekte ve bu pazara sunulmaktadır. Bilgisayar ve kişisel bilgisayar adı verilen notebook ve laptop dediğimiz bu turler insan hayatını o kadar kolaylastırır hale gelmiştir ki artık yanımızdan ayırmadığımız bir eşya haline gelmiştir.

Bu sektör bukadar geliştikce dolayısı ile sorunlarıda çoğalmıştır. Bu sebebten tamir servisleride çığ gibi büyüyen bir sektör haline gelmiştir. Ama burada dikkat edilmesi gereken bu tamir firmalarının guvenilir, konusunda uzman ekiple çalışan, teknolojik ekipmanlara sahip, olduğudur. ATK notebook, laptop, netbook, tablet, fotokopi, fax, printer, yazıcı, projeksiyon servisi olarak uzman ve deneyimli ekiple ve en son teknoloji ekipmanları ile siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.